Agenda


Data Hora LLoc Obra Grup
6 de març 17 i 20:30 La Cate, Figueres No hi ha lladre que per bé no vingui Cia. Tequatre
6 de març 19:30 Societat La Lliga, Capellades Mamàaa!!! Cia. Teiatròlics
20 de març 18 Teatre de Salt Mamàaa!!! Cia. Teiatròlics
21 de març 18:30 Casal Cultural, Ullastrell Mamàaa!!! Cia. Teiatròlics
28 de març 18 Centre Parroquial de Santa Perpètua de Mogoda No hi ha lladre que per bé no vingui Cia. Tequatre
11 d’abril 18 Teatre de La Cate, Figueres Mentiders Guspira Teatre
11 d’abril 18 Centre Parroquial de Santa Perpètua de Mogoda L’art de la comèdia Gespa Teatre
11 d’abril 18 Casal Cultural de Sant Feliu de Codines Mamàaa!!! Cia. Teiatròlics
18 d’abril 20 Espai La Pineda, Sant Gregori Que sigui l’últim cop Cor Preludi
18 d’abril 20 Sala 11 Cinema Albeniz Plaça, Girona Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
18 d’abril 18 Centre Recreatiu, Cassà de la Selva Litus Grup de Teatre Cassanenc
25 d’abril 18 Can Sagrera, Vilobí d’Onyar Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
25 d’abril 18 Teatre Serafí Pitarra, Hostalric El floridopensil La Laguna Teatre de Sils
25 d’abril 18 Casal de Calaf Mamàaa!!! Cia. Teiatròlics
1 de maig 20 Pavelló de Fontcoberta El floridopensil La Laguna Teatre de Sils
2 de maig 18 Teatre Casino La Unió, Vidreres Línies obertes Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
Obra: No hi ha lladre que per bé no vingui
Data: 6 de març Hora: 17 i 20:30
Lloc: La Cate, Figueres
Grup: Cia. Tequatre
Obra: Mamàaa!!!
Data: 6 de març Hora: 19:30
Lloc: Societat La Lliga, Capellades
Grup: Cia. Teiatròlics
Obra: Mamàaa!!!
Data: 20 de març Hora: 18
Lloc: Teatre de Salt
Grup: Cia. Teiatròlics
Obra: Mamàaa!!!
Data: 21 de març Hora: 18:30
Lloc: Casal Cultural, Ullastrell
Grup: Cia. Teiatròlics
Obra: No hi ha lladre que per bé no vingui
Data: 28 de març Hora: 18
Lloc: Centre Parroquial de Sta. Perpètua de Mogoda
Grup: Cia. Tequatre
Obra: Mentiders
Data: 11 d’abril Hora: 18
Lloc: Teatre de La Cate, Figueres
Grup: Guspira Teatre
Obra: L’art de la comèdia
Data: 11 d’abril Hora: 18
Lloc: Centre Parroquial de Sta. Perpètua de Mogoda
Grup: Gespa Teatre
Obra: Mamàaa!!!
Data: 11 d’abril Hora: 18
Lloc: Casal Cultural de St. Feliu de Codines
Grup: Cia. Teiatròlics
Obra: Terapèutic
Data: 18 d’abril Hora: 20
Lloc: Sala 11 Cinema Albeniz Plaça, Girona
Grup: Teatre Centre d’Arbúcies
Obra: Que sigui l’últim cop
Data: 18 d’abril Hora: 20
Lloc: Espai La Pineda, Sant Gregori
Grup: Cor Preludi
Obra: Litus
Data: 18 d’abril Hora: 18
Lloc: Centre Recreatiu, Cassà de la Selva
Grup: Grup de Teatre Cassanenc
Obra: Terapèutic
Data: 25 d’abril Hora: 18
Lloc: Can Sagrera, Vilobí d’Onyar
Grup: Teatre Centre d’Arbúcies
Obra: El floridopensil
Data: 25 d’abril Hora: 18
Lloc: Teatre Serafí Pitarra, Hostalric
Grup: La Laguna Teatre de Sils
Obra: Mamàaa!!!
Data: 25 d’abril Hora: 18
Lloc: Casal de Calaf
Grup: Cia. Teiatròlics
Obra: El floridopensil
Data: 1 de maig Hora: 20
Lloc: Pavelló de Fontcoberta
Grup: La Laguna Teatre de Sils
Obra: Línies obertes
Data: 2 de maig Hora: 18
Lloc: Teatre Casino La Unió, Vidreres
Grup: Grup de Teatre de Sant Hilari