Agenda


Dades Hora Lloc Obra Grup
6/11 21:30 Teatre Àngel Guimerà, Sta. Eugènia de Berga Mamaaa !!! Teiatròlics
7/11 18:30 Espai Escènic de Castellterçol Mamaaa !!! Teiatròlics
7/11 18 Casino La Unió de Vidreres El Florido pensil La Laguna Teatre de Sils
12/11 20 Corçà El Florido pensil La Laguna Teatre de Sils
13/11 20 Casa de Cultura, Llançà No hi ha lladre que per bé no vingui Tequatre
13/11 20 Centre Cultural Parroquial de La Cellera de Ter Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
13/11 El Casal de Flaçà Abismes Increixendo
13/11 20 L’Ateneu de Celrà A(MOR)T Cia. Teatre del Món
13/11 19 Centre Catòlics d’Olot Mamaaa !!! Teiatròlics
14/11 18 Centre Agrícola i Social de Fortià No hi ha lladre que per bé no vingui Tequatre
14/11 18 Sala La Cunillera de Cornellà del Terri Mamaaa !!! Teiatròlics
19/11 Sant Narcís, Girona A(MOR)T Cia. Teatre del Món
20/11 20 Teatre Municipal de Caldes de Malavella Abismes Increixendo
20/11 21 Sala Municipal de Castelló d’Empúries Mamaaa !!! Teiatròlics
20/11 21 Teatre del Casino de Llagostera L’art de la comèdia Gespa Teatre
21/11 18 Teatre de la Sitja, Fornells Mamaaa !!! Teiatròlics
21/11 18 Teatre Casino La Unió, Vidreres Línies obertes Grup de Teatre de St Hilari Sacalm
27/11 19 Centre Cívic de Vilabertran No hi ha lladre que per bé no vingui Tequatre
28/11 18 La Cate, Figueres L’art de la comèdia Gespa Teatre
20/11 Centre Agrícola i Social de Fortià Mentiders Guspira Teate
28/11 18 Els Estudis de St Martí de Llémena Abismes Increixendo
31/11 La Cate de Figueres 13 i dimarts La 113
Data Hora Lloc Obra Grup
02/10 21:30 Sala Municipal de Bàscara Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
02/10 21 Ateneu de Sant Fost de Campsentelles Mamaaa!!! Teiatròlics
02/10 Teatre Foment de Piera Litus Grup de Teatre Cassanenc
02/10 17 Sala Municipal de Bàscara El Tartuf El Safareig Teatre de Salt
03/10 18 La Sitja de Fornells Mentiders La Guspira Teatre
03/10 18 Teatre La Laguna de Sils Mamaaa!!! Teiatròlics
09/10 19:30 Sala Polivalent d’Anglès Mamaaa!!! Teiatròlics
09/10 18:30 Centre Cultural Les Preses No hi ha lladre que per bé no vingui Tequatre
10/10 20 Teatre dels Seràfics, Arenys de Mar Mamaaa!!! Teiatròlics
10/10 18 Teatre La Laguna de Sils El Floridopensil La Laguna Teatre de Sils
10/10 18 Teatre Municipal de Caldes de Malavella No hi ha lladre que per bé no vingui Tequatre
16/10 19:30 Espai La Pineda, Sant Gregori Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
16/10 Sala La Societat de Campmany Tics i tocs Elenc Santperenc
17/10 18 Centre Agrícola i Social de Fortià Tics i tocs Elenc Santperenc
17/10 18:30 Espai La Pineda, Sant Gregori Mamaaa!!! Teiatròlics
17/10 18 Teatre La Laguna de Sils Línies obertes Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
17/10 18 Teatre Casino La Unió, Vidreres El Tartuf El Safareig Teatre de Salt
23/10 22 Sala Polivalent del Soleràs Mamaaa!!! Teiatròlics
23/10 19:30 Espai La Pineda de Sant Gregori El Tartuf El Safareig Teatre de Salt
23/10 Centre Cultural Parroquial La Cellera de Ter Tics i tocs Elenc Santperenc
24/10 18 Teatre Casino La Unió de Vidreres Litus Grup de Teatre Cassanenc
24/10 18 Teatre del Centre de Sarrià de Ter No hi ha lladre que per bé no vingui Tequatre
24/10 18 Teatre La Laguna de Sils Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
24/10 19 Teatre Municipal de Sta. Coloma de Queralt Mamaaa!!! Teiatròlics
30/10 22 Sala Municipal de Cervià de les Garrigues Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
30/10 18 Sala La Societat de Campmany No hi ha lladre que per bé no vingui Tequatre
30/10 19 Teatre La Laguna, Sils A(MOR)T Theatrum Mundi
31/10 18 Teatre Casino La Unió de Vidreres No hi ha lladre que per bé no vingui Tequatre
Data Hora Lloc Obra Grup
03/09 21 Sala La Societat de Capmany Línies obertes Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
12/09 18 Sala Marfà de Girona Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
12/09 20 Poliesportiu Municipal de Tàrrega Mamaaa!!! Teiatròlics
17/09 20 Cal Tronc de Besalú Mamaaa!!! Teiatròlics
19/09 19 Can Tista de Sant Esteve d’en Bas Línies obertes Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
19/09 18 Teatre del Centre de Sarrià de Ter Mamaaa!!! Teiatròlics
26/09 20 Sala La Societat de Capmany El Tartuf El Safareig Teatre de Salt
26/09 Centre Parroquial de Sta. Perpètua de Mogoda Litus Grup de Teatre Cassanenc
Dades Hora Lloc Obra Grup
14/08 22 L’Era de Fogueres de Montsoriu Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
21/08 21 Plaça Major de St Jordi Desvalls Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
29/08 18:30 Teatre Casino La Unió de Vidreres Mamaaa !!! Teiatròlics
Dades Hora Lloc Obra Grup
05/06 19:30 Cercle Català a Madrid / Madrid Litus Grup de Teatre Cassanenc
05/06 20:00 Teatre Municipal / Caldes de Malavella Mamaaaa !!! Teiatròlics
06/06 18:00 Teatre La Societat / Maçanet de la Selva Mentiders Guspira Teatre
12/06 21:00 La Societat / Capmany 13 i dimarts La 113
13/06 18:00 / Fortià 13 i dimarts La 113
13/06 18:00 Casal Català / Madrid Mamaaaa !!! Teiatròlics
21/06 18:30 Pati de la Casa de Cultura / Girona Que sigui l’últim cop Preludi
24/06 19 Sala Llampaies Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
26/06 20:00 Centre Cívic / Porqueres Mamaaaa !!! Teiatròlics
Dades Hora Lloc Obra Grup
01/05 19:00 Pavelló de Fontcoberta / Fontcoberta El florido pensil La Laguna Teatre de Sils
02/05 18:00 Teatre Casino La Unió / Vidreres Línies obertes Grup de Teatre de Sant Hilari Sacalm
02/05 18:00 Teatre de Salt / Salt El Tartuf El Safareig Teatre de Salt
08/05 19:30 Espai La Pineda / Sant Gregori El florido pensil La Laguna Teatre de Sils
09/05 18:00 Teatre de Salt / Salt Mentiders  Guspira Teatre
15/05 19:30 Espai La Pineda / Sant Gregori Litus Grup de Teatre Cassanenc
15/05 21:30 Sala Municipal / Castelló d’Empúries L’art de la comèdia Gespa Teatre
23/05 18:00 Casal de Sant Pere / Terrassa Mamaaaa !!! Teiatròlics
23/05 18:00 Auditori / Santa Coloma Farners Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
28/05 21:00 La Societat / Capmany Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
Data Hora Lloc Obra Grup
11/04 18 Teatre de La Cate, Figueres Mentiders Guspira Teatre
11/04 18 Centre Parroquial de Santa Perpètua de Mogoda L’art de la comèdia Gespa Teatre
11/04 Casal Cultural de Sant Feliu de Codines Mamàaa!!! Cia. Teiatròlics
18/04 20 Espai La Pineda, Sant Gregori Que sigui l’últim cop Cor Preludi
18/04 20 Sala 11 Cinema Albeniz Plaça, Girona Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
18/04 18 Centre Recreatiu, Cassà de la Selva Litus Grup de Teatre Cassanenc
25/04 18 Can Sagrera, Vilobí d’Onyar Terapèutic Teatre Centre d’Arbúcies
25/04 18 Teatre Serafí Pitarra, Hostalric El floridopensil La Laguna Teatre de Sils
25/04 18 Casal de Calaf Mamàaa!!! Cia. Teiatròlics